Сервіси

Телеком

Зв'язок - основа соціального життя будь-якої людини. Ми вносимо свій розвиток в це, створюючи корисні і потужні технології для своїх клієнтів.

Телемедицина-Охорона здоров'я

Для нас майбутнє вже настало, цілком органічно, що технології задають новий рівень сервісу в такій важливій індустрії, як охорону здоров'я. Технології розроблені в першу чергу для Життя, її порятунку і підтримки якісного рівня.

Виробництво

Завдяки різноманітній інфраструктурі діяльності ми маємо можливість інтегруватися в нове, винаходити, розвивати, робити бізнес прибутковіше і залучати нові інвестиції. В бізнесі пов'язаним з виробництвом, ми маємо графік спрощень складнощів і ставимо на рейки нову ефективність.

ЗМІ і розваги

Невід'ємна частина життя кожної людини, стрімко змінюється, набуваючи нових технологічні види. JellyCo важливо виявляти свої інноваційні рішення і втілювати неповторний результат і унікальність продукту. Для нас ця індустрія сама творча, ми маємо цілий каталог позитивного досвіду і готові до нових викликів.

AI штучний інтелект

Ми згодні з тим, що сьогодні, це найбагатогранніша область в прикладному застосуванні і багато ще належить. Нас не лякає штучний інтелект, як інженери ми розуміємо всю поліфонію можливостей, цієї технології. У кожному проекті ми вигострюємо смисли і технічну частину. Ai - важливий помічник, а іноді і основа для різних бізнес-проектів.